Приємна новина – наш спільний успіх! У нас вже 10 партнерів на сервісі Patreon!

У нас вже 10 партнерів на сервісі Patreon! Наша рожева мрія – 1000 партнерів на Patreon.

«Господи, я прошу не про чудеса і не про бачення, а про силу кожного дня.  Навчи мене мистецтву маленьких кроків.» Антуан де Сент-Екзюпері

Ця цитата буде нашим девізом, так як ілюструє нашу діяльність.  Озираючись назад, після великої кількості маленьких кроків, ми бачимо реальні чудеса.  Ці чудеса – зміни в житті дітей з інвалідністю.

Тепер до теми дня. Насправді партнерська регулярна допомога дуже важлива для нас, так як ми можемо планувати нашу довгострокову допомогу дітям з інвалідністю.

Що ж це таке Patreon?
Існує платформа в інтернеті, яка дозволяє людям з усього світу інтегруватися/об’єднуватися в соціальних проектах. Одні інформують про свою діяльність, а інші допомагають їм стаючи партнерами.
Сервіс Patreon дозволяє безпечно з мінімальними комісіями і абсолютно легально збирати фінанси від перших і передавати допомогу за призначенням другим.

А що ж в нашому випадку? На нашій сторінці цього сервісу зараз є 10 партнерів (patrons) з усього світу, які жертвуючи невеликі суми починаючи з 100 гривень (близько 3 доларів США) на місяць підтримують наші проекти допомоги дітям з інвалідністю в Україні.
Також партнери мають привілеї отримувати більше інформації про нашу діяльність (особливий доступ до контенту і звіти.)

Як стати партнером/patron?

Досить заповнити реєстраційну форму і підтвердити її через свою електронну форму.  При цьому Ви вибираєте рівень місячного партнерства, яким Вам комфортно жертвувати.  У нас є вісім рівнів починаючи з 3 доларів і аж до 500 доларів.  Ви можете завжди змінити рівень партнерства на більший або менший. в залежності від Ваших можливостей і бажань, або скасувати партнерство взагалі.

Ми ставимося з розумінням і повагою до кожного вашого рішення.

Ось лінк на наш сервіс: https://www.patreon.com/LightHouseMakariv

Become a Patron!

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ нижче (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

Якщо Ви вважаєте важливим те, що ми робимо, будь ласка, підпишіться на нашу сторінку в Фейсбук,
Instagram або YouTube та на наш Telegram канал щоб не пропускати актуальні події і знати новини першими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *