Про нас

НАША МЕТА і СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ
Долати дискримінацію дітей в доступі до сучасній медичної допомоги, до повної і своєчасної реабілітації та порушення інших прав дітей. Причиною для дискримінації може бути інвалідність дитини, низький соціальний рівень родини, проживання в зоні збройного конфлікту. Метод нашої роботи – через різні проекти допомоги.
Більше тут.

НАШІ ПОТРЕБИ
Для здійснення багатьох ефективних проектів нам необхідні ресурси. Ми стикаємося з нескінченною низкою потреб. Частину проектів можна виконати навіть без великих фінансових витрат: за рахунок участі десятків, ба навіть сотень волонтерів. Але є проекти, втілення яких безпосередньо залежить від матеріальної бази.
Більше тут.

НАШІ ПРОЕКТИ
Кожен наш проект ми викладаємо на нашому сайті. Всі проекти для нас однаково важливі. Зміна життя навіть однієї дитини – це величезна перемога, а результат – радість і успіх для нас.
Більше тут.

ШУКАЄМО ВОЛОНТЕРІВ
В основі всіх наших проектів лежить участь величезного числа волонтерів з усіх куточків світу. У міру Ваших можливостей Ви також можете допомогти змінювати життя дітей, які опинилися у важких життєвих обставинах. Про запрошення волонтерів в наші проекти
більше тут.

ТЕНДЕРИ І ЗАКУПІВЛІ
Більше тут.

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю та сиріт вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ нижче (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

Підписуйтесь на нашу сторінку в Фейсбук та на наш Telegram канал щоб знати новини першими!