Наші партнери

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “БОРДВЕЙ”

ТОВ “БОРДВЕЙ” – дистрибуційна компанія кондитерських виробів яка співпрацює вже 4 роки на ринку з близько із 25 виробниками України та забезпечує доставку якістних продуктів до роздрібних точок охоплюючи всю Закарпатську область.

Компанія з м. Хуст надійно обслуговує близько 2200 торгових партнерів.

Директор: Федоранич Марія Василівна.

 

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АДВЕНТ ІНВЕСТ”

TM Kompozit це український провідний виробник фарб та лаків, який спеціалізується на високоякісних товарах, таких як: матеріалах для підготовки поверхонь, емалях, спеціалізованих фарбах, інтер’єрних і фасадних фарбах, декоративних штукатурках, лаках, декору, клеях і т.ін.
Компанія працює на ринку вже більше 20 років. За цей час вони створили потужну дистриб’юторську мережу в 22 великих містах України. Заслужили довіру і визнання українських та європейських партнерів і споживачів. Та увійшли у перелік кращих лакофарбових брендів України.

Технологія виробництва й рецептури TM Kompozit продукції розробляються на базі власної лабораторії, при активному сприянні таких світових гігантів, як DowChemical, BASF та інших. У арсеналі виробника – передові технології, сучасне лабораторне і виробниче устаткування, практичні випробування. Вони постійно стежать за новинками на ринку сировини й прогресом в галузі технології покриттів.

Компанія прагне створити для Вас оптимальні шляхи вирішення різноманітних завдань, і ми впевнені, що запропоновані товари, допоможуть полегшити вибір матеріалів, що найкраще підходять саме для Ваших ідей.

Директор компанії: Остапенко Дмитро Ігорович.

 

ChildAid TO EASTERN EUROPE 

Організація ChildAid to Eastern Europe ( «Допомога для східної Європи») – це християнська благодійна організація, заснована у Великобританії в 1973 році і спершу вона називалася Aid to Russian Christians (“Допомога російським християнам”).
З самого початку ця організація сконцентрувала свої сили виключно на східноєвропейському регіоні і сьогодні вона надає істотну підтримку дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, покинутим дітям, жертвам конфліктів і сім’ям в кризовій ситуації.

Працюючи з місцевими партнерами, вони пропонують і термінові, і довгострокові соціальні програми, що дозволяють бідним і знедоленим мати хороше і плідне життя.

 

ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (Україна)

Компанія «Хенкель» здійснює діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продуктів. Компанія займає провідні позиції у сегментах промислових та споживчих продуктів  завдяки потужним брендам, інноваційним рішенням і технологіям, що розробляються трьома бізнес-підрозділами.

Успішна діяльність компанії «Хенкель», заснованої в 1876 році, триває вже понад 140 років. Чисельність працівників «Хенкель» у всьому світі становить близько більше 52 000 осіб. Це – надзвичайно різноманітна команда знавців своєї справи, яких об’єднують потужна корпоративна культура, спільна мета зі створення стійкої цінності та спільні цінності. Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у галузі стійкого розвитку і обіймає провідні місця у багатьох міжнародних індексах і рейтингах.

Чисельність працівників компанії «Хенкель» в Україні становить близько 700 працівників. Компанія має 4 виробничі об’єкти та два офіси на території країни. Саме вона є виробником багатьох брендових продуктів, якими ви постійно користуєтеся, наприклад: Ceresit, Moment.

 

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “САХАРА”

Впродовж двадцяти років компанія «Сахара» виконує весь комплекс інженерних робіт — від проектування інженерних мереж до введення їх в експлуатацію, як для приватних будинків, так для і великих промислових обєктів у всіх регіонах України.

Сьогодні компанія «Сахара» –  це чотири повноцінні підрозділи в Києві, Львові, Тернополі та Івано-Франківську, що надають комплекс послуг найвищої якості. Понад 140 співробітників компанії завжди готові запропонувати найоптимальніші рішення та створити надійні інженерні системи.
Особливу увагу компанія приділяє екологічному та енергоефективному обладнанню: геліосистемам (перетворюють сонячне світло в теплову енергію), тепловим насосам, обладнанню, що працює на біомасі та має нейтральні викиди Сo2, вентиляційним системи з рекуперацією тепла, установкам зволоження тощо.

Інновації та екологія — кредо компанії «Сахара».
Завдяки професійній роботі всього колективу завжди досягається максимальний результат — створення ідеального комфорту в домівках наших клієнтів. Використання інноваційного та високоякісного обладнання гарантує клієнтам отримання надійних енергоефективних інженерних систем.

 

LTL GROUP

LTL Group – беззмінний помічник у розвитку української деревообробної галузі, що допомагає своїм партнерам збільшувати потужність виробництв та знижувати собівартість готових виробів.

Візія компанії – зробити Україну беззаперечним лідером у виробництві меблів та всесвітньо відомою країною під брендом Furniture of Ukraine

Напрямки, за якими працює компанія:
– Школа малярів – навчання професійних промислових опоряджувальників деревини;
– Промисловий консалтинг – інструмент для розвитку та масштабування бізнесу;
– Постачання лакофарбових матеріалів, обладнання та розхідних матеріалів для опорядження деревини.

 

 

КОМПАНІЯ «КИТТРЕЙД»

Компанія «КиТТрейд» існує на сільськогосподарському ринку України з 2011 року. За цей час ми заслужили репутацію надійного постачальника сільськогосподарської техніки для тваринництва і рослинництва, тари для сипучих та тваринних кормів.

Основними продуктами компанії “КиТТрейд” є:
– техніка для зберігання та транспортування зерна (зерносушарки, силоси, елеваторні комплекси, вентиляційне обладнання, пневмотранспортери, зерномети)
– техніка для виготовлення кормів (зернодробарки, гранулятори, кормозмішувачі, комбікормові лінії, зерноплющилки)
– тара для сипучих (біг беги)
– комбікорми та кормові добавки.

 

CYGNET AGROCOMPANY


Cygnet Agrocompany
 – високотехнологічний агрохолдинг, що веде діяльність у Житомирській та Вінницькій областях понад 10 років.

Напрямки діяльності:

– Рослинництво (вирощування пшениці, кукурудзи, сої, соняшнику, цукрового буряка);
– Виробництво цукру;
– Елеваторний напрямок (послуги із зберігання зерна);
– Молочне тваринництво.

Корпоративна соціальна відповідальність є одним із фундаментальних принципів роботи Групи компаній Cygnet. Проекти КСВ покликані розбудовувати сучасне українське село, у якому приємно жити. Створюючи робочі місця у регіонах своєї присутності, Cygnet сприяє покращенню якості життя населення та підвищенню рівня його добробуту. Крім того, Cygnet сприяє розвитку сільських територій та культурному розвитку населення.

Чисельність співробітників компанії становить понад 750 чоловік. У своїй діяльності Cygnet керується корпоративними цінностями: соціальна відповідальність, технологічність, раціональність, професіоналізм і розвиток, надійність, проактивність, командна робота.

 

Become a Patron!

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ нижче (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

Якщо Ви вважаєте важливим те, що ми робимо, будь ласка, підпишіться на нашу сторінку в Фейсбук,
Instagram або YouTube та на наш Telegram канал щоб не пропускати актуальні події і знати новини першими!