Нові умови конкурсу на створення логотипу майбутнього реабілітаційного центру для дітей з інвалідністью в смт Макарів

Оголошуємо нові умови участі у раніше аннансованому конкурсі по створенню логотипу для майбутнього реабілітаційного центру для дітей з інвалідністью.

Умови конкурсу: нам потрібен малюнок маяка (від назви центру – Lighthouse) від дитини, яка має інвалідність. Особливих вимог щодо малюнку немає, головне – ким він намальований. Малюнок, який ми оберемо, буде логотипом для майбутнього реабілітаційного центру. Призом за найкращий малюнок буде планшет. 

Просимо надсилати малюнки на електронну пошту або в повідомлення нашої сторінки Facebook. В додаток до малюнку, напишіть місто вашого проживання, телефонний номер, та ПІБ дитини для подальшого зв’язку з Вами. У додаток, просимо відзначитись у коментарях, якщо ви приймаєте участь. Більш про створення лого та наш центр.

Данііл Бачішев, 17 років, Макарів. Дитина, якій допомогає БФ “Салим”

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ нижче (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

 

Це відео попереднього варіанта лого від дорослого.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *