На що витратити гроші? Лікування або опалення?

Цією холодною зимою кожен українець відчув підвищення цін на опалення, які вдарили по сімейному бюджету. А що якщо немає ні опалення, ні бюджету зовсім? Що якщо ви живете в зоні АТО або не далеко від Києва, але у вас немає роботи через постійні локдауни… Якщо сім’я багатодітна? Якщо в сім’ї є дитина з інвалідністю? Тоді гроші, яких немає, потрібно витрачати на ліки!

“Дякуємо за дрова!”

Дорогі наші партнери, цієї зими ви стали справжніми героями для 47-ми сімей по Україні. Це багатодітні сім’ї, будинки сімейного типу та сім’ї в яких є діти з інвалідністю. З них 33 сім’ї в Луганщині та 14 сімей в смт. Макарів та прилеглих селах Київськой області отримали: дрова, фінансову допомогу на оплату газу, продуктові набори, фінанси на ліки і продукти. Повний фото звіт тут.

Ці сім’ї відчули тепло і турботу Бога за їхні сім’ї і дітей! Вони пережили зиму, не померли від холоду, голоду і відсутності ліків – завдяки Вашим молитвам, Ваших фінансів і проявом не байдужості.

Дрова уже стали іграшками для дітей.

Бережіть себе і своїх рідних!

Запрошуємо Вас стати партнером нашого благодійного проекту для дітей з інвалідністю! Нижче надаємо лінк на нашу сторінку сервісу Patreon, де заповнивши форму Ви можете стати регулярним партнером.
Зробити свій внесок або стати постійним партнером проекту допомоги дітям з інвалідністю може кожен, завітавши на нашу  сторінку на сервері Patreon.

Become a Patron!

Наша рожева мрія – 1000 партнерів = реальне щастя для 150 родин!
Наша рожева мрія –  1000 партнерів = сльози родощів від змін життя 150 дітей з інвалідністю!

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово, зробивши пожертву та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже сьогоді! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ нижче (валюта платежу гривня, валюта банківської карти немає значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можна написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

З любов’ю та молитвами за вас,
команда LightHouseM

Якщо Ви вважаєте важливим те, що ми робимо, будь ласка, підпишіться на нашу сторінку в Фейсбук,
Instagram або YouTube та на наш Telegram канал щоб не пропускати актуальні події і знати новини першими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *