Історія Філіпа – наше спільне досягнення!

Для кожного педагога, який працює з дітьми важливо бачити результати своєї роботи. І дефектолог-логопед тому не виключення. 

Чудові результати наших підопічних стають стимулом та поштовхом для того, щоб рухатися далі. Ми радіємо успіхам дітей, бо вони надають сили знову і знову допомагати тим, хто цього потребує, хоч це вимагає багато ресурсу від спеціаліста. 

І нам є чим поділитися. На заняттях з логопедом наші маленькі друзі проходять етапи від первинного встановлення контакту до появи перших слів у своєму мовленні.  

Яскравим прикладом є трирічний Філіп Кульчицький. Хлопчик зовсім не розмовляв та не реагував на звернення до нього. Після проведеної корекційної роботи, Філіпчик розуміє звернене мовлення, виконує завдання за вербальною інструкцією, виконує за наслідуванням артикуляційну гімнастику та вправи для дихання, зосереджує погляд на предметі та використовує його за призначенням, повторює звуконаслідування та слова за логопедом. Це успіх, який потребує продовження, бо ще трохи зусиль і хлопчик буде розмовляти. 

Історію Філіпа розповіла наш логопед Мирослава.

Ми вдячні кожному, хто допомогає змінювати життя особливих дітей на краще.
Приєднуйтесь до числа наших партнерів, і ще не одне життя заграє кольоровими фарбами.

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже зараз! Натискайте кнопку ХОЧУ ДОПОМОГТИ нижче.

ХОЧУ ДОПОМОГТИ

Надаємо лінк на нашу сторінку сервісу Patreon, де заповнивши форму Ви можете стати регулярним партнером.

Become a Patron!

З любов’ю та молитвами за вас,
команда LightHouseM

Якщо Ви вважаєте важливим те, що ми робимо, будь ласка, підпишіться на нашу сторінку в Фейсбук,
Instagram або YouTube та на наш Telegram канал щоб не пропускати актуальні події і знати новини першими!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *