Хроніка створення центру для дітей з інвалідністью. Створюємо логотип та слоган

 

Оголошуємо конкурс на створення логотипу та слогану для майбутнього реабілітаційного центру для дітей з інвалідністью.

Назва вже є – «Lighthouse» (“лайтхауз” з анг. – маяк). Плануєтся використання без перекладу, бо на наше  переконання, ця назва має бути в майбутньому звичною назвою як “селфі”, “памперс”, “файл” чі “тосол”.

Логотип та слоган мають бути простими та лаконічними, які мають відображати основні унікальні принципи нашого центру, і в той же час передавати наше бажання давати надії та сили батькам та їх дітям. 

Просимо писати слоган в коментарях до новини, а єскіз лого надсилати на електронну пошту, або у повідомлення Facebook нашої сторінки. 

 

Термін конкурсу? Чекаємо до кінця вересня 2019. Про підведення результатів буде окреме оголошення на сайті та сторінці Facebook.

Зображення та слоган, які переможуть, будуть основою нашого логотипу. Також, автори 3-х кращіх пропозицій отримають футболки із зображенням логотипу центру.

Тож слідкуйте за нами на Facebook та YouTube каналі Lighthouse CF Salem. Вдячні всім за підпис на отримання повідомлень про кожне нове відео, яке ми будемо робити.

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.


Допомогти

А це – відео для розуміння нашого рівня креативності. Наступним кроком буде гімн та музика.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *