Бути щасливими чи страждати? Анонс блога на сервісі Patreon

До нашого контенту на сервісі Patreon ми додали текст для батьків:

Бути щасливими чи страждати?
Поради від психолога команди LightHouse Makariv Турчиной Катерини.

 

Психолог команди LightHouse Makariv Турчина Катерина

“Страждати чи бути щасливими — це непростий вибір батьків, які мають дитину з інвалідністю! Виростити щасливу дитину чи жертву — це теж ваш вибір і ваше рішення. Подарувати йому повноцінне життя, навчити не здаватися, боротися, вірити?  Або виростити самотнього і скривдженого на весь світ людини?

З мого досвіду роботи з сім’ями, в яких є діти з інвалідністю, одна з головних проблем дитини з інвалідністю полягає в порушенні його зв’язку з цим світом. Часто це і нестача контактів з однолітками, і обмеження спілкування з природою, недоступність низки культурних цінностей, через необлаштовані парки та відсутність спеціально обладнаного громадського транспорту.
І на превеликий жаль, деякі діти й зовсім не мають можливості покинути стіни власного дому.

Ця проблема є наслідком не тільки фізичного/ментального стану та психічного здоров’я дитини, а й результатом соціальної політики та сформованої свідомості суспільства.” Читати далі  

Запрошуємо Вас стати партнером нашого благодійного проекту для дітей з інвалідністю! Нижче надаємо лінк на сторінку сервісу Patreon з нашим проектом, де заповнивши форму Ви можете стати регулярним партнером.
Зробити свій внесок або стати постійним партнером проекту допомоги дітям з інвалідністю може кожен, завітавши на нашу  сторінку на сервері Patreon.

Become a Patron!

Наша рожева мрія – 1000 партнерів = реальне щастя для 150 родин!
Наша рожева мрія –  1000 партнерів = сльози родощів від змін життя 150 дітей з інвалідністю!

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово, зробивши пожертву та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже сьогоді! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ нижче (валюта платежу гривня, валюта банківської карти немає значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можна написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

Якщо Ви вважаєте важливим те, що ми робимо, будь ласка, підпишіться на нашу сторінку в Фейсбук,
Instagram або YouTube та на наш Telegram канал щоб не пропускати актуальні події і знати новини першими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *