Анонс зустрічі для батьків, які виховують дітей з інвалідністю, з волонтерами руху “Салим”

 

Ті, хто слідкують за життям нашої організації знають, що ми придбали землю в смт Макарів та проводимо необхідні процедури з отримання дозволу на будівництво центру для реабілітації дітей з інвалідністю, а також готуємо архітектурний проект.

Президент фонду Ігор Прус тримає документ/мапу з кресленням ділянки

Однак, це не заважає нам займатися основним напрямком діяльності фонду: допомогою дітям з інвалідністю. Саме тому 27 жовтня 2018 року ми організовуємо цю зустріч.

Хочемо познайомитися з ситуацією в сім’ях з дітьми з інвалідністю в Макарівському районі. Це дозволить нам скоординувати наші зусилля для допомоги саме цим сім’ям найближчим часом і врахувати їх побажання при проектуванні майбутнього центру.

Сучасний Центр, який ми мріємо побудувати, буде максимально комфортним і по-українськи гостинним. Це буде місце дружньої сімейної атмосфери за сучасними світовими тенденціями, що покликані допомогти у відновленні і розвитку наших особливих гостей. — Олена Старовойт, архітектор.

Ми чекаємо на кожну сім’ю о 14.00 за адресою: смт Макарів, вул.Ростовського 27, Будинок культури. Для того, щоб нам було легше організувати цю зустріч ми просимо кожного гостя зареєструватися через форму за посиланням (https://goo.gl/forms/YwMrr0YiXTV2XIhg2 ) або за тел. +380996067278, +380688470454 (Олена Лубова — волонтер-діспетчер)

Кілька слів про програму. Ви можете прийти всією сім’єю. Для ваших дітей буде організована спеціальна зона (простір) для того, щоб протягом вони вас не відволікали, а весело і захоплююче провели час з досвідченими вихователями. У програмі знайомство, спілкування, кава і чай, а також безкоштовна фотосесія з професійним фотографом Алісою Світлицькою.

УВАГА! Якщо ви живете досить далеко від Макарова та Вам потрібен транспорт, то повідомте про це при реєстрації.


Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *