Радість родинного життя! Анонс нового проекту, пов’язаного з допомогою людям ЛГБТ та їх рідним

Останні події в українському суспільстві, пов’язаними з ходьбою людей, які є представниками ЛГБТ-спільноти, в Україні залишили багато запитань:

– Хто готовий виявляти підтримку, допомогу людині, котра відносить себе до групи, яка поєднана сучасною абревіатурою ЛГБТ?

– Як почувається мама/тато підлітка, котрий носить бюстгальтер, але говорить вчителю в школі: “Я зробив уроки вчора! Я вже написав тест!”? Як допомогти таким батькам подолати моральний тиск сусідів по під’їзду чи, можливо, нерозуміння вчителів у школі?

– Які є варіанти реабілітації для ЛГБТ та їх родичів в Україні?

– Як людині, яка вважає себе лезбіянкой, геєм, бісексуалом або трансгендером (ЛГБТ) в Україні вийти із життєвих глухих кутів?

 

 

Преше питання фінансове: Скільки коштує реабілітація для людей з ЛГБТ? Реабілітація для людей з ЛГБТ за нашими програмами буде безкоштовною! Або, іншими словами, цей проект можна назвати – безкоштовна реабілітація людей з ЛГБТ.

Є ще багато інших досить поширених запитань, але перелічити зараз складно і немає сенсу. Напередодні ми провели перемовини з досвідченими консультантами, які надають допомогу людям, котрі опинились в складних життєвих ситуаціях. Результат нашого спілкування і консультацій – рішення про створення системи допомоги спільно з Макарівською християнською церквоюЦей проект буде існувати для людей, які є лесбіянками, геями, бісексуалами і трансгендерами, а також для їх рідних.

Звичайно, ми хочемо полегшити нашу роботу і сподіваємося, що батьки та діти якомога раніше почнуть звертатись до нас. Коли ми говоримо “діти”, то ми дивимося з такої позиції, що для будь-якого батька їх син або дочка завжди буде залишатись дитиною, незалежно від віку. Коли ми говоримо “раніше”, то це означає, що при перших ознаках змін/відхилень у сексуальній поведінці дитини, які відрізняються від сексуальних ознак, виявлених при народженні.

Однак, екстраполюючи досвід консультування інших груп клієнтів, ми розуміємо малоймовірність звернення на ранніх стадіях. Частіше за все люди, занурюючись в будь-яку проблему, на ранніх стадіях багато нехтують і бравірують своєю ситуацією. Через деякий час ситуація очікувано погіршується, люди впадають в депресію, стрес накопичується, з’являються страхи, панічні атаки, суїцидальні думки, та ін. Саме в такому стані звертаються близько 98% клієнтів реабілітаційних центрів.

Що стосується програми реабілітації, то є багато моментів, які зараз важко спрогнозувати. У нас покищо  немає жодної статистики в цій сфері. Ми вирішили використовувати наявний курс відновлення особистості, розрахований на 3 місяці. Але ми готові вносити зміни для досягнення стійких та довготривалих результатів реабілітації. 

Чи є якісь обмеження по віку для ЛГБТ, бажаючих отримати допомогу та консультування?
Насправді, вікових обмежень людини, яка бажає отримати допомогу, немає.

Як зв’язатись з нами та отримати більше інформації і/або почати отримувати допомогу?
– Телефонуйте на телефони діспетчерів. Вони готови та чакають – президент фонду “Салим” Ігор Прус.

Діспетчери: Лайф 073-073-22-24, МТС 099-631-22-00 Кіївстар 096-01-01-101

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *