Приклад жертовності, який достойний великой поваги!

Вероніка, с. Салиха, жовтень 2017 р.

Рік тому волонтери фонду “Салим” (спільнота #ЛюбовНеМаєКордонів) дізналися про дівчинку, 2014 року народження, з села Салиха (Таращанській район, Київська область). Яка мала повну глухоту.

Її ім’я – Вероніка.  В родині є ще чотири дитини.
Мама дівчинки, Оксана, прагла, щоб донька могла чути й розмовлляти, і робила для цього все необхідне.

Волонтери фонду вирішили допомогти цій родині.

Зрештою Веронікі у вересні 2018 року провели операцію за рахунок держави – вживили кохлеарний імплант, що дозволяв чути через спеціальний слуховий апарат.

Вероніка січень 2019 р.

І одного чудового дня Вероніка почула звуки!  Але це був тільки перший крок! Перед сім’єю постали інші проблеми – швидко навчити доньку розрізняти звуки та вчити слова. А це виснажлива праця, яка вимагала постійних поїздок до столиці за 120 км.

І для цього потрібні були кошти, яких родина просто не мала.

Керівник фонду Ігор Прус знайшов можливість допомогати родині щомісяця оплачувати проїзд на реабілітацію.
Крім того, про фінансову проблему дізнався молодий хлопець ветеран АТО Віталій Синявський (28 років) з м. Тараща, котрий сам бореться за своє життя. У нього рак 4 стадії.
Не дивлячись на свої проблеми, він вирішив допомогти сім’ї маленької Вероніки й кілька разів перераховував кошти на рахунок батьків.

 
“Я дуже хотів допомогти їй, щоб вона могла чути… Я думаю, світ трохи зміниться на краще, коли ми почнемо більше допомогати тим, хто має потребу”. – Віталій Сінявській
Нажаль сьогодні Віталій в онкоцентрі, його стан критичний…
А маленька Вероніка в той самий час почала розуміти мову та розмовляти!

 

Віталій Синявській, в лікарні LISOD 19.01.2019 р.

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

 

Підписуйтеся на нашу сторінку в Facebook!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *