Конкурс на розробку проектної документації для будівництва центру реабілітації дітей з інвалідністю 

Оголошуємо конкурс/закупівлю послуг/ на розробку проектної документації з окремих розділів для будівництва центру реабілітації дітей з інвалідністю в смт Макарів, Київська область на 2 га землі. 

Запрошуємо проектантів, які мають досвід в розробці наступних розділів: опалення, вентиляція, кондиціювання (ОВ), електротехнічні рішення, водопостачання і каналізація (ВК), кошторисна документація (К), оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС), радіозв’язок і телефонія (РТ), телебачення та фонове озвучення, систему пожарної сигналізації і безпеки, систему охорони. Для отримання інформації, що потрібна для підготовки комерційної пропозиції з урахуванням розділів «П/проект» і «Р/ робоча документація» просимо заповнити форму учасника конкурсу  або за посиланням: https://forms.gle/btqvPg92DcY5Jj5j9

Після заповнення форми ми відправимо кожному учаснику пакет достатньої інформації для подачі заявки на участь в конкурсі. Для того, щоб дати здобувачам можливість задати і отримати відповіді на додаткови питання, що виникнуть в процесі підготовки комерційних пропозицій, ми проведемо декілька онлайн трансляцій на нашій сторінці в ФБ і стежте за анонсами, які будуть не пізніше ніж за 24 години до трансляції.

Терміни:
Термін подачі/заповнення форми до 10 травня 2019 року.
Дата прийняття рішення про переможців в 15 травня 2019. Про це буде повідомлено на нашому сайті 17 травня 2019 року.
Переможець/переможці повинні бути готові представити необхідну інформацію і підписати договір про виконання послуг по проектуванню до 25 травня 2019 року.
Термін виконання проектних робіт 2,5 місяці. Однак до 01 липня 2019 року замовнику повинні бути  надані всі матеріали розділу “П” необхідні для подачі на експертизу в ДАБК.
Розділ «Р/робоча документація» повинен бути переданий до 10 серпня 2019 року.

УВАГА!
Підтвердженням якості виконання робіт є проходження проекту експертизи в ДАБК. Термін остаточного розрахунку за договором виконання послуг через 5 банківських днів після позитивного висновку в ДАБК щодо відповідності проекту ДБН.

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

Коментарі 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *