Дитина з інвалідністью: плакати чи діяти? Діяти! І ми знаємо як!

Це анонс початку проекту реабілітації для дітей з інвалідністю в сільській місцевості. Назва – LightHouse Макарів. Починаємо приймати перші групи дітей вже навесні, для цього ремонтуемо арендоване приміщення.

Чому важливий наш проект?

ПЕРШЕ:
Батьки не можуть привезти своїх дітей на реабілітацію у віддалені міські реабілітаційні центри з таких  причин.
1. Більшість жителів сіл ведуть домашнє / мале фермерське / господарство і сім’я не може залишити свого будинку бельше ніж на 6 годин.
2. А скільки сімей з дітьми з інвалідністю є неповними де мама виховує дітей сама? Більшість!
3. Якщо в сім’ї з дитиною з інвалідністю є ще діти (1, 2 або більше), то поїздка в наявні зараз в Україні центри на термін реабілітації до 10 днів – складний процес через складнощі  розміщення / доглядом на цей час інших дітей.

ДРУГЕ:
В сільській місцевості в Україні мало доріг (про тротуари в селі можна навіть не мріяти) доступних для пересування людей з інвалідністю. Іншими словами в сільській місцевості немає елементарної доступності.

Не проходьте мимо цього відео! Діліться! Нам важливі Ваші коментарі та поради! Коментуйте!

Ви можете стати частиною команди проекту зміни життя багатьох дітей через постійну підтримку нашого центру різними шляхами:
– на нашому сайті – кнопка “ДОПОМОГТИ” внизу сторінки;
– на профілі сервісу PATREON (простіше для друзів з ЕС, Америки та іньших краін).

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю та сиріт вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ нижче (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

Підписуйтесь на нашу сторінку в Фейсбук та на наш Telegram канал щоб знати новини першими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *