Сумні новини але ми боремося…

Наш волонтерський бус Volkswagen Transporter вночі 30 листопада 2019 року був підпалений в Полтаві.
Вигорів вщент. Це однозначно був підпал.
Хоча, поліція намагається переконати, що ні. Але в автівці не було акумулятора в той час. Нічого не могло «замкнути». Написали заяву в поліцію та вже відкрито кримінальне провадження.
В цю ж ніч було також зруйновано меморіальну дошку учасникам війни.

Мы готували цю автівку для Різдвяної поїздки з подарунками та музикою до дітей та сиріт на лінії фронту. Що робить зараз незрозуміло…

Слідкуйте за новинами. Нас не зламати!

Трохи історії: Ми почали використовувати цю автівку з лютого 2015 допомагаючи людям на сході. Не можемо сказати скільки було місій за допомогою буса, але він практично не стояв на протязі 2015-2017 років. З 2018 року ми почали використовувати цей бус більше взимку тому що він мав повний привід та ніколи сніг та лід не заважали нашим планам. Багато людей пам’ятають, як ми евакували їх, вивозили на лікування, привозили їжу та воду.

    
Нам можна допомогти з придбанням нового буса натиснувши на “Допомогти”.

Приєднуйтеся до проектів фонду фінансово через Ваші пожертви та починайте змінювати життя дітей з інвалідністю та сиріт вже зараз! Натискайте кнопку ДОПОМОГТИ нижче (валюта платежу Гривня, валюта банківської карти не має значення). Дізнатися як це зробити з будь-якої країни іншим шляхом можно написавши листа на електронну пошту.

Допомогти

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *